בית ספר רמב"ם ראש העין

שנה גודל טקסט א   א   א
מבזקים
כ"ו בתמוז התשע"ז, 20/7/2017
ח' באלול התשע"ו, 11/9/2016

אומנות

מענה לפרט
ביה"ס יתן מענה לצרכיו האישיים והיחודיים של התלמיד

הצטיינות ערכית
ביה"ס יעצב את תלמידיו להיות בעלי ערכים של אהבת ה', אהבת האדם ואהבת הארץ

הצטיינות לימודית
ביה"ס יקנה לתלמידיו ידע בתחומי הדעת השונים ואסטרטגיות למידה מגוונות ע"מ לפתח לומד עצמאי

אינטרנט בטוח


         
פרויקט "שמע קולי"
פרויקט "שמע קולי" יצא לדרך!


כניסה לספר דיגיטלי
בס"ד בית ספר רמב"ם מזמין את כולכם להיכנס ללינק המצורף בו הכינו תלמידי כיתה ו' ספר דיגיטלי מושקע ומעניין בהובלת המורה אתי מקרן קרב. מוזמנים בחום! בית ספר רמב"ם


תרגיל מחוזי ללמידה בזמן חירום
משרד החינוך נערך להפעלת מערכת החינוך גם בשעת חירום - זמן בו לא יתקיימו לימודים כסדרם בבתי הספר על מנת לקיים מסגרת שתאפשר לתלמידינו להמשיך בלימודיהם בתנאים סבירים, תוך ניצול כל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו. "...בשעת חירום תתממש האוטונומיה הבית-ספרית הלכה למעשה, ומערכת החינוך תסייע לבתי הספר לפעול בהתאם לתנאים המיוחדים שלהם." מתוך חוזר מנכ"ל חוזר מנכ"ל תשס"ד/7(ב), ח' אדר תשס"ד, 1 במרס 2004 למידה מרחוק תאפשר למורים לקיים שיגרת הוראה מבית הספר, מהבית, או ממרחב הוראה מיוחד כאשר התלמידים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט.


המקהלה
מקהלת הבוגרים (ד-ו) של ביה״ס רמב״ם מונה כ40 תלמידים הנפגשים פעמיים בשבוע לחזרות מקהלה בהדרכתה של אודיה מויאל. התלמידים לומדים ברמה גבוהה פיתוח קול, פיתוח שמיעה, עמידה על במה ופיתוח ביטחון עצמי דרך הופעות. התלמידים מופיעים במסגרת ביה״ס ומחוצה לה ושרים רפרטואר נרחב. המקהלה אינה סלקטיבית ופתוחה לכל תלמיד שמעוניין ורוצה להשקיע! מקהלת האפרוחים (א-ג) בהדרכתה של ספיר גזבר עובדת גם היא ברמה גבוה ומספקת הכנה למקהלת הבוגרים ולעיתים אף מופיעה עימה. חזרת המקהלה מתקיימת פעם בשבוע במסגרת ביה״ס.


למידה בחרום

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
רמב"ם ראש העין    רחוב שבזי פינת דקר  ראש העין    טלפון: 039380824  פקס: 039380824  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים